goedkeuring statuten
17 januari 2025
Vorig jaar hebben wij op de ALV de wijziging statuten besproken en deze werden na uitleg op de ALV goedgekeurd.
De procedure die wij daarbij hebben gevolgd bleek niet helemaal juist. Een besluit tot statutenwijziging moet worden genomen met meerderheid van ten minste twee/derde van de geldig uitgebrachte stemmen. Dat was wel akkoord, maar daarnaast moet op de bijeenkomst ook twee/derde van het totaal aantal leden aanwezig zijn en daar voldeden wij niet aan. Als dit niet het geval is moet er een 2e bijeenkomst worden belegd binnen max 8 weken, maar niet eerder dan 3 weken na de vergadering.
Daarom hebben wij nu 2 bijeenkomsten belegd voor het bespreken van de statutenwijzigingen. Tn eerst op:
Is er daarbij geen twee/derde van het aantal leden aanwezig dan volgt op de ALV gepland op donderdag 6 maart een tweede bespreking van de wijzigingen.
Op de website vindt je achter het inlog deel een concept van de statuten ter inzage. Gele stukken tekst zijn de aanpassingen die wij moeten hebben doen in het kader van de WBTR. Verder is de taal wat gemoderniseerd.
Nieuwscategorieën